#093 | Tag Only about him!

12. února 2015 v 8:59 | Katelin |  Tags

Nepamatuji si, kde jsem tento tag viděla, ale hned mě zaujal. Líbí se mi, že není o mě, ale je o mém nejdražším člověku. O mé drahé polovičce. Už jsme spolu 1 rok a 2 měsíce a já věřím, že to bude láska na celý život!! ♥1) Kde jste se potkali?
Chodíme spolu do stejné školy. Poprvé jsme se potkali na obědě. Ještě jsem tam moc lidí neznala, proto jsem seděla se svou kamarádkou ze základky. Ona do mě najednou šťouchne a povídá: "Tamhleten kluk na tebe pořád kouká." Podívala jsem se tedy směrem, kterým ukazovala. Naskytl se mi pohled na krásného hnědovlasého kluka, který na mě koukal svýma nevinýma modrýma očima. Přišel mi tak ňuňatý.
Přihlásila jsem se do divadla Živého Betléma ve škole. A on tam chodil také. Stál vedle mě. Najednou si paní učitelka vymyslela, že na poslední písničku postoupíme dopředu, chytneme se za ruce a ukloníme. Hned se mi rozbušilo srdce. Byl to strašný trapas, protože jsem měla zpocené ruce. Ale bylo to krásné! ♥

2) Jaké bylo vaše první rande?
Jeli jsme se školou do Německa do Drážďan na vánoční trhy. Nejdřív jsme chodili ve skupince, ale po nějaké době se nám ostatní ztratili a my zůstali sami. Nějakou dobu jsme se procházeli po trzích a povídali si. Když nám byla zima, zašli jsme se ohřát do obchodního centra. Byl to strašně úžasný den, na který rádi vzpomínáme. Tam jsme se poznali a já jsem se do něj zamilovala. Nemohla jsem z něj spustit oči. Ten den byl naprosto dokonalý.
Ale pořád jsme byli přátelé. Asi jsem nějak cítila, že k němu cítím něco víc, ale nechtěla jsem si to přiznat. Nakonec se to nějak stalo. Jako každý den jsme spolu šli ze školy. Měli jsme stejnou cestu - já šla na vlak, on na bus. Cestou jsme si povídali. Šli jsme do obchoďáku a potom do Takka. Chtěla jsem si tam něco vyzkoušet, tak jsem šla do kabinky. On tam za mnou přišel a najednou jsme se líbali. Semlelo se to tak rychle. Se svými partnery jsme se rozešli. Neproběhlo to úplně tak, jak jsem chtěla, ale ničeho nelituji. Jsem strašně ráda, že jsem s Honzíkem, protože je to ten nejúžasnější kluk na světě a jsem s ním šťastná!!


3) Jeho oblíbené jídlo?
Já nevím...ehm tak... všechno?? (smích). Ale teď vážně. Strašně má rád špagety. Jíme je s feta sýrem a sušenými rajčaty (mňam). To je asi jeho nejoblíbenější jídlo. Potom má také rád maso (stejky a tak), a sushi. K snídani má rád zapečené tousty se sýrem a šunkou, k tomu jogurt a zeleninu s balkánským sýrem. Miluje ovoce. V jednom kuse pojídá pomeranče a mandarinky. Je to prostě můj nenažranec (smích).

4) 10 věcí, které na něm nejvíc miluju:
Jen deset? Já ho miluji celého, ale tak dobře.
Vzhled: Miluji se mu hrabat ve vlasech. Miluji se dívat do jeho nádherných modrých očí. Miluji, když hladím jeho ouško. Miluji mu cvrnkat do krásného nosánku. Miluji ho líbat na úžasné vykrojené rty. Miluji ho líbat na krku. Miluji ho škrábat na zádech, vypracovaném bříšku. Miluji mu mačkat ten jeho sexy zadek. A miluji...ehm...mno... však vy víte co (smích...zrudnutí...) Miluji jeho prstíčky na nohou. A je to přesně deset!
Povaha: Miluji na něm, když mi udělá snídani do postele. Miluji na něm, když mě obejme - cítím se tak v bezpečí. Miluji na něm, že mi utírá slzy, když brečím. Miluji na něm, jak se o mě hezky stará. Miluji na něm, jak se na mě kouká. Miluji na něm, že se se mnou hádá. Miluji na něm, že je tak trpělivý a přetrpí ty mé nálady. Miluji na něm, že se mnou usíná. Miluji na něm, když mi říká, že mě miluje. Miluji na něm to, že on miluje mě!


5) Pět věcí, které mi na něm vadí:
Jediná věc, která mi na mé drahé polovičce vadí je ta, že je to takový můj pomalý flegmatik. Možná je to proto, že já jsem úplný opak. Když se někam chystáme, strašně pospíchám a když je už čas odchodu jsem strašně vystresovaná. Musím být prostě všude alespoň o deset minut dřív. Zato tady Honzíček s tím nemá žádné problémy. Dělá všechno pěkně v klidu, bez stresu a pomalu. A to mě ještě více deptá, takže ho popoháním a on ještě naschvál zpomaluje. Je opravdu vtipné na nás koukat (smích).

6) Jaké bylo vaše první výročí?
10. prosince to byl rok co jsme spolu začali chodit. A zrovna jsme jeli do Německa na Vánoční trhy. Bylo to tak krásně načasované, protože tam jsem se do něj minulý rok zamilovala. Byla to taková vzpomínka na začátky. Sice jsme se tam ztratili (smích), ale i tak to bylo moc krásné. O víkendu jsme to potom oslavili. Já jsem u mé spolužačky objednala marcipánový dort ve tvaru srdce. Potom jsem ještě broučkovi koupila samolepku na zeď PS: I love you, a vyvolala jsem naše společné fotky. Já dostala krásnou červenou podprsenku♥


7) Věc, ve které je dobrý:
Honzík je dobrý ve spoustě věcech, ale kdybych měla opravdu vybrat jednu, tak je to sport. Jde mu opravdu všechno a hlavně ho to baví. Rád jezdí na kole, k čemuž mě také o prázdninách přemluvil. Na kole jsem nejezdila snad tři roky, možná ještě víc. Prostě mě to nebavilo a nikdo mě nemohl donutit na kolo sednout. Až přišel tenhleten klučina, hodil po mě svýma očima a já podlehla no. Musím se přiznat, že mě to začalo bavit.
Také rád běhá. Pro mě je to to největší zlo, ale jeho to strašně baví. V létě běhal závody jako např. We Run Prague, vyběhl Příhrazské schody, kde se umístil na 2.-3. místě. Běžel půl-maraton v Mnichově Hradišti. Jsem na něj tak pyšná!!
A poslední dobou hodně posiluje. Mají doma v garáži takovou menší posilku, kam chodí skoro každý den cvičit. Když je u mě, chodíme spolu do naší městské posilovny. Honzik posiluje a já si tam čtu (smích). Už mu svaly dost narůstají. Za chvíli bude mít větší prsa než já (hahahahaha NO!)

8) Věc, ve které je špatný:
Přiznám se, že za tu dobu, co ho znám, tak mu šlo snad všechno. Nenapadá mě jediná věc, která by mu nešla.


9) Nejlepší dárek, který jsem od něho dostala:
ROZHODNĚ JEHO SRDCE A LÁSKU!!! ♥ Ale kdybych měla koukat na hmatatelné dárky, tak je to určitě velký chlupatý méďa, plyšový červený polštář ve tvaru srdce s nápisem "Myslím jen na TEBE", stříbrný náhrdelník (Který jsem ztratila. Pořád jsem ho nenašla, lásko :() s náušnicemi a plno růží.

10) Jak si navzájem říkáte?
Já jemu: lásko, miláčku, broučku, ňůňo, zlatíčko, Honzíčku, baby, zlato, zlatí, sexouši...
On mně: lásko, zlatí, Kačí, Kačenko, zlaťucho, Kateřinko, zlatí, beruško, Katulko...
Ale nejčastější oslovení je LÁSENO! (smích)


11) Jaké bylo vaše poprvé?
To mi přijde trochu osobní, nemyslíte? Na to nechci odpovídat.

12) Nejdelší doba, kterou jste strávili od sebe?
Asi týden? Když jsem byla na lyžáku, dovolené, teď je na horách on. Ale už první den se mi moc stýská...

13) Nejdelší doba, kterou jste strávili spolu?
Tak to bylo asi čtrnáct dní o prázdninách. Možná ještě víc. Už jsme si lezli na nervy a hádali jsme se (smích).


14) Něco, za co jsi na něj hrdá:
Jak už jsem psala, jsem na něj pyšná, protože toho tolik dělá. Jak už pro mě, tak pro sebe. A myslím si, že je důležité dělat věci, které chcete vy. A jestli si Honzik vybral sport, tak ho v tom budu podporovat!

15) V jaké pozici obvykle spíte?
Vždy usínáme v té samé. Honzík leží na zádech, já na boku a ležím mu na hrudi. Je to naše nejoblíbenější usínající poloha (smích). Akorát po nějaké době začne bolet ucho, a tak se musíme uspořádat nějak jinak. Ale já spím vždy na boku, jinak bych neusnula. Miluji usínání s ním. Dává mi pocit bezpečí a hlavně lásky. Je to úžasné!!!


Líbil se vám tag? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 *Vanilla *Vanilla | 12. února 2015 v 11:54 | Reagovat

to je strašně hezké :) hodíte se k sobě, jste zlatí..nádherné fotky a skcělý tag ...taky jsem s láskou ted jeden rok s tím že u něho i jeden rok bydlím a vím, že je to láska na celý život :)

2 Limonáda • Blowme.blog.cz Limonáda • Blowme.blog.cz | Web | 12. února 2015 v 15:16 | Reagovat

Wwawaawa, doufám, že nebudeš žárlit. také mám svého přítele ale můžu ti upřímně říct, že vzhledově máme uplně stejný typ :P :D

3 deny-paradise deny-paradise | Web | 12. února 2015 v 16:05 | Reagovat

Je to je tak pěkné :3 vypadáte spolu krásně :3 Tak ať vám to pěkně dlouho (nejlépe až do smrti) vydrží :D!

4 Kia Kia | Web | 12. února 2015 v 16:48 | Reagovat

Nesmírně vám to spolu sluší! :)

5 zaninkaa zaninkaa | Web | 12. února 2015 v 20:24 | Reagovat

jůůů nikdy jsem neviděla tenhle tag, kde by se někdo rozepsal víc než ty :D super ! přeju vám to:)

6 Helena Lott Helena Lott | Web | 12. února 2015 v 21:34 | Reagovat

Jste sladcí :D Moc vám to spolu sluší :)

7 itskatielife itskatielife | Web | 12. února 2015 v 23:07 | Reagovat

Jste nádherný :) Moc vám to sluší :3

8 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 14. února 2015 v 11:26 | Reagovat

Jste krásný par :) moc ti přejí aby to byla láska na cely život :) hezky tag

9 Katelin Katelin | E-mail | Web | 15. února 2015 v 18:35 | Reagovat

[1]: Děkujeme :) Tak to my spolu nebydlíme, ale snad někdy budeme :)

[2]: Hehe, to je super :D :)

[3]: Děkujeme :) Snad ano :)

[4]:[6]:[7]: Děkujeme :)

[5]: Vážně? To je super :D :) Děkujeme :)

[8]: Děkujeme :) Snad to bude! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama